Targi Zdrowej Żywności TAR-ECO 2016 – video relacja

To już druga edycja zdrowej imprezy jaka odbyła się we Wrocławiu pod nazwą Targi Zdrowej Żywności i Zdrowego Stylu Życia TAR-ECO 2016. W dniach 12 i 13 marca 2016 do wrocławskiej Hali Stulecia zjechało kilkudziesięciu producentów, dystrybutorów i miłośników zdrowia i zdrowej, ekologicznej żywności. Na swoich stoiskach wystawiali to co mają najlepszego i najcenniejszego – swoje zdrowe produkty. Większość z nich to firmy rodzinne od lat produkujące produkty wysokiej jakości.

Na Targach można było znaleźć ekologiczne miody, zdrowe przyprawy bez dodatków glutaminianu sodu, zioła, herbaty, kawy, mąki, makarony, oleje i oliwy, przetwory mleczne, soki tłoczone,  ekologiczne wyroby z mięsa, czekolady w wielu rodzajach i dużo innych produktów z praktycznie każdej branży. Na targowej scenie można było oglądać pokazy i wykłady na temat zdrowia. Na każdym stoisku każdy zwiedzający mógł spróbować oferowanych produktów, poznać smak i zapach tak często zanikających w dzisiejszych, masowo wytwarzanych produktach. Najważniejszy jednak był fakt, że w większości wystawiali się właściciele firm dzięki czemu z każdym można było porozmawiać, zapytać o nurtujące sprawy oraz poznać sposoby wytwarzania danych produktów.

Praktycznie przez cały dzień coś się działo. Nie sposób było się nudzić. Dodatkowo każdy na miejscu mógł zaopatrzyć się w wybrane produkty.

Nakręciłem krótki filmik pokazujący w dużym skrócie najciekawszych wystawców. Oczywiście było ich jeszcze kilku ale gdybym chciał pokazać wszystkich musiałby powstać film 2-3 razy dłuższy. Może następnym razem umieszczę kolejnych wystawców.

Poniżej prezentuję listę wystawców, których zamieściłem w moim filmie.

Targi Zdrowej Żywności – wybrani wystawcy:

To tylko mała część wystawców. Wielu z nich to stali bywalcy i sprzedawcy w kooperatywach spożywczych co potwierdzało wysoką jakość ich produktów. Wierzę, że na następnych targach pokażę kolejnych ciekawych producentów i dystrybutorów zdrowej, polskiej, ekologicznej żywności. Mam nadzieję, że Targi Zdrowej Żywności w 2017 roku także się odbędą i będą jeszcze większe od tegorocznych.

Andrzej

Andrzej. Facet po 40-stce. Miłośnik zdrowia, zdrowego stylu życia, autor tego bloga. I tak tego nikt nie czyta :)

View all posts by Andrzej →