3 najlepsze portale randkowe

Tysiące serwisów randkowych i dziesiątki stron randkowych można znaleźć w internecie. Ale gdzie znaleźć te najlepsze portale randkowe? Które strony posiadają najbogatszą ofertę, czym się charakteryzują poszczególne serwisy, co je łączy i czym się różnią? Tym zestawieniem przedstawię, moim zdaniem te warte uwagi. Przedstawię, ale w trochę inny sposób.

najlepsze portale randkowe

Jak działają portale randkowe?

Pamiętam ponad 20 lat temu, gdy wchodziłem w okres dojrzewania, jak każdy facet szukałem dziewczyny. No cóż, sprawa naturalna. Kiedyś nie było tak dużego wyboru serwisów randkowych. W realu rządziły biura matrymonialne do których chodzili raczej emeryci. Internet nie był jeszcze tak popularny a serwisy z ogłoszeniami towarzyskimi to były przede wszystkim reklamy agencji towarzyskich. Ciężko było wyczaić, czy ogłoszenie to ogłoszenie prywatne czy agencji?

Dzisiaj jest inaczej. Portale towarzyskie to cały system weryfikacji osób ogłaszających się i szukających swojej drugiej połówki. Dzisiaj osoby szukające nie muszą wypełniać długich ankiet a wystarczy że podczas rejestracji podadzą swoją płeć, kogo szukają, ile mają lat i gdzie mieszkają a system za nich przesortuje i wybierze te najbardziej pasujące osoby. Dzisiaj nie trzeba wertować setek ogłoszeń, żeby znaleźć to właściwe.

Dlaczego mężczyźni wchodzą na portale randkowe?

Odpowiedzi są 3: w poszukiwaniu kochanki lub żony oraz w poszukiwaniu swojej obecnej żony. Faceci nie szukają przyjaźni. Zaprzyjaźnić to można się ze zwierzakiem. Prawda jest taka, że faceci w większości przypadków szukają … nimfomanek. Tak drogie Panie. Większość mężczyzn lubi sex ale mniejszość kobiet niestety nie. Dlatego na portalach randkowych mężczyźni szukają kobiet wyzwolonych. Dlatego drogie Panie jeżeli dajecie ogłoszenia do takich serwisów, zaczynajcie opis od tego czy lubicie sex, czy wolicie po „Na Wspólnej” iść spać. Dzięki temu oszczędzicie facetom czasu na szukanie tej jedynej.

Czy portale randkowe są bezpieczne?

Tak, są bezpieczne. Oczywiście należy korzystać z nich z głową. Nie należy od razu podawać swoich danych personalnych, adresu zamieszkania, numerów telefonu, itp. Pamiętajcie, że nie wiecie kto jest po drugiej stronie. Administratorzy takich serwisów starają się weryfikować ogłoszeniodawców, ale nie zawsze mają skuteczność 100%. Dlatego aby zwiększyć wiarygodność, najlepsze portale randkowe wprowadziły drobne opłaty, dzięki czemu dwie strony, szukający/a i szukany/a, mają pewność że ogłoszenia oglądają osoby faktycznie zainteresowane związkiem a nie tylko dzieciaki, małolaty czy jakieś zboczeńce.

Czy portale randkowe są płatne?

Niektóre portale randkowe są płatne a niektóre nie. Te bezpłatne to najczęściej zbieranina nic nie wartych, często nieaktualnych ogłoszeń małolatów. Jeżeli faktycznie jesteś poważnym człowiekiem i szukasz drugiej połowy to chyba warto zapłacić parę złotych i mieć pewność, że znajdziesz kogoś wartościowego i poważnie podchodzącego do tematu randkowania. Ale oczywiście wybór należy do Ciebie.

Czy portale randkowe to grzech?

Odpowiedź na to pytanie pozostawiam każdemu z osobna. Nie chcę tutaj ingerować w sprawy wiary. Możecie zapytać swojego księdza czy innego duchownego z jakich portali randkowych on korzysta. Na pewno podpowie Ci, które katolickie portale randkowe są najlepsze a które warto omijać. Natomiast osobiście uważam, że grzechem byłoby nie zobaczyć kilku takich serwisów. Zawsze można się z tych zberezieństw wyspowiadać.

Który portal randkowy wybrać?

Dochodzimy do sedna sprawy: najlepsze portale randkowe to które? Jest ich w internecie mnóstwo i ciężko tracić czas na szukanie i przeglądanie ofert bez żadnego efektu. Dlatego wybrałem 2 według mnie warte uwagi. Dlaczego te? Działają długo na rynku ogłoszeń randkowych, mają największą bazę użytkowników, zapewniają anonimowość i dodatkowe usługi, posiadają przejrzyste menu i profesjonalny system wsparcia. Prezentowane portale należą do grupy z lekkimi ogłoszeniami soft.

Najlepsze portale randkowe soft – TOP3

Porównywarka portali randkowych

Największa porównywarka portali randkowych to propozycja nr 1 w moim zestawieniu.

Zamiast przeszukiwać tysiące stron warto zaoszczędzić czas i odwiedzić stronę, gdzie w jednym miejscu zebrane są najlepsze portale randkowe internetu. Mnogość ofert anonsów zarówno softcore jak i hardcore spowoduje, że każdy, kobieta i mężczyzna, znajdą dla siebie drugie połówki jak również w inny sposób rozwiną swoje znajomości erotyczne. W zestawieniu znaleźć można serwisy randkowe dla par hetero, homo, bi, SM, BDSM, swingers, …,. A Ty czego szukasz?

Odwiedź porównywarkę portali randkowych

Po prostu flirt – Twój sąsiedzki portal randkowy 30+

Jeden z większych portali randkowych na świecie. To serwis dzięki któremu masz szanse poznać partnera na całe życie. Dzięki testowi osobowości który wypełniasz po rejestracji zwiększasz szanse na idealne dopasowanie partnera lub partnerki do swoich cech charakteru. Portal pomaga dopasować drugą połówkę w zależności o położenia geograficznego, zainteresowań, płci, itp. Przeznaczony dla osób powyżej 30 lat. Ta granica gwarantuje, że macie szanse poznać tę właściwą, najbardziej dopasowaną osobę do swojego wieku.

Jeżeli jesteś poważnie zainteresowany/a znalezieniem partnera życiowego warto zastanowić się nad rozszerzeniem dostępu na 6 miesięcy. Oferta na jeden miesiąc w promocji specjalnej również wydaje się być interesująca.

Odwiedź serwis Po prostu flirt i zarejestruj się bezpłatnie

Andrzej

Andrzej. Facet po 40-stce. Miłośnik zdrowia, zdrowego stylu życia, autor tego bloga. I tak tego nikt nie czyta :)

View all posts by Andrzej →