O stronie

  • ZDROWIE czyli zdrowy tryb życia bez chorób, sztucznych lekarstw i szkodliwych suplementów sprzedawanych w każdym kiosku czy aptece. Życie bez nikotyny, alkoholu i narkotyków. Promocja naturalnego leczenia preparatami roślinnymi oraz dostarczanie do organizmu witamin i minerałów w postaci naturalnej, czyli z warzyw, owoców i roślin. A przede wszystkim będę promował profilaktykę prozdrowotną. Bo jak powiedział Jan Kulczyk ”Taniej jest zdrowiej żyć niż się leczyć.”
  • DIETA – zdrowa dieta i zdrowe odżywianie bez konserwantów, GMO, złych tłuszczy, cukru, żywności wysokoprzetworzonej, pestycydów. Czyli bez tego wszystkiego co zatruwa nasze organizmy powodując m.in. choroby serca, nowotwory, pasożyty czy cukrzycę.
  • SPORT – czyli aktywność fizyczna w każdej postaci razem z rodziną w każdym wolnym czasie bez lenistwa, siedzenia przed telewizorem i ciągłego narzekania na wszystko co się wokoło dzieje. Czy to siłownia, aerobik, bieganie, jazda na rowerze, siatkówka na świeżym powietrzu czy po prostu zwykły spacer – ważne aby się ruszać. Na mojej stronie będę promował i pokazywał każdą aktywność fizyczną.
  • BONUS – mój męski punkt widzenia mężczyzny po 40-stce. Wyrażane opinie oraz niektóre treści umieszczone na stronie facet40plus.pl mogą zawierać słowa niecenzuralne oraz treści i reklamy o charakterze erotycznym. Jeżeli takie treści są dla Ciebie niewłaściwe lub nie masz ukończonych 18 lat – opuść tę stronę (chociaż ja czytałem książki Prof. Lwa-Starowicza gdy miałem 12 lat i wyrosłem na normalnego człowieka a nie jakiegoś zboczeńca).

Regulacje prawne:

POWSZECHNA DEKLARACJA PRAW CZŁOWIEKA (przyjęta i proklamowana rezolucja Zgromadzenia Ogólnego ONZ 217 A (III) w dniu 10 grudnia 1948 r.) Artykuł 19 Każdy człowiek ma prawo do wolności opinii i wyrażania jej; prawo to obejmuje swobodę posiadania niezależnej opinii, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i poglądów wszelkimi środkami, bez względu na granice.